O firmie

                                Witaj w świecie SROKI!

   Szydełkowa zabawa z dzieciństwa z niepozornej "sroczki" przerodziła się w SROKĘ. Duże szydła zastąpiły małe, a pasja stała się pracą, dzięki czemu SROKA spełnia swoje marzenia i chętnie spełni też Wasze!

   Jest to marka handmade, która powstała z chęci wykorzystania szydełkowania w nowoczesnym wydaniu, w zgodzie z zasadą "slow". Nowe spojrzenie na dziewiarstwo pozwoliło tworzyć efektowne formaty i wydobywać piękno tradycyjnych ściegów. Znajdziesz tu szydełkowe upiększacze  do domu i do uzupełnienia swojej stylizacji. Srokowe artykuły są zarówno  oryginalnymi dodatkami, jak i mogą stać się  głównymi elementami wystroju, a chłodne i minimalistyczne projekty dzięki nim zyskają na przytulności. 

   Połączenie funkcjonalności i walorów dekoracyjnych jest jednym z głównych założeń mojej działalności. Produkty wykonywane są w 100% ręcznie, z wysokiej jakości materiałów polskich producentów. SROKA - jak sama nazwa wskazuje - kocha kolory i operuje szeroką gamą kolorystyczną sznurków. Dla Was oznacza to jedno - olbrzymi problem w wyborze, bo możliwości są zacne ;)

 

   Życzę Wam zatem powodzenia i przyjemnych zakupów!

   Wasza Sroka

   Marcelina Sroczyńska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl